Feltámad az MSZP? Lemondtak a párt társelnökei

kunhalmi-agnes
Kunhalmi Ágnes, az MSZP megélhetési politikusa. Fotó: Facebook/Magyar Szocialista Párt

Komjáthi Imre és Kunhalmi Ágnes is lemondott társelnöki tisztségéről az MSZP országos választmányi ülésén – értesült az ATV szombaton.

Állítólag az elmúlt napokban több levitézlett szocialista politikus, köztük Lamperth Mónika és Lendvai Ildikó is szorgalmazta a lemondásukat, valamint egy tisztújítást.

Kunhalmi és Komjáthi lemondása mögött minden bizonnyal az MSZP-DK-Párbeszéd rossz EP-választási eredménye állhat. A Gyurcsány-vezette trió ugyanis mindössze 8 százalékot ért el a Fidesz 44 és a Tisza közel 30 százaléka mellett.

„A hazai baloldal volt, van és lesz, a hazai baloldalt megőriztük”

– idézte az ATV Kunhalmi szavait.

Komjáthi Imre lemondásuk tényét a csatornának megerősítette.

Munkás emberként úgy tanultam, hogy mindennek van következménye. A kongresszustól kapott bizalmat és társelnöki…

Posted by Komjáthi Imre on Saturday, June 22, 2024

Visszalép az idei választástól az ellenzéki párt

Tagadja az MSZP, hogy már megszűntek volna

Nem várt helyről kaphat erősítést a DK

Lemondott képviselői mandátumáról Czeglédy Gergő

Orbán beszervezéséről is beszélt a volt ukrán tiszt, aki „megfenyegette” a kormányfőt, erről azonban a propaganda hallgat

Deutsch Tamás: sosem volt még ilyen „elképesztően brutális” külső beavatkozás a magyar választásba