Trélerbe csapódott egy kisbusz az M5-ös autópályán Kiskunfélegyházánál

Trélerbe csapódott egy kisbusz az M5-ös autópályán Kiskunf
Árokba borult gépjármű, mellette egy összeroncsolódott tréler az M5-ös autópálya Budapest felé vezető oldalán, a 107-es kilométernél, Kiskunfélegyháza külterületén, ahol a trélerbe csapódott egy kisbusz 2023. december 22-én. Fotó: MTI/Donka Ferenc

Trélerbe csapódott egy kisbusz az M5-ös autópálya Budapest felé vezető oldalán, a 107-es kilométernél, Kiskunfélegyháza külterületén péntek hajnalban.

A katasztrófavédelem tájékoztatása szerint a tréler a néhány órával korábban ugyanezen a helyszínen balesetet szenvedő kisbusz elszállítására érkezett, és a műszaki mentés során rohant neki egy másik kisbusz. Az újabb balesetben összesen 12 ember volt érintett.

A katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányítása mellett kecskeméti és kiskunfélegyházi hivatásos tűzoltók áramtalanították mindkét járművet.

A forgalmat egy időre megállították Budapest irányába, de a belső sávban lassan ismét haladhatnak a járművek.

Tini drogdílereket fogtak el, a legfiatalabb 15 éves
Nagy baleset az M5-ösön, szalmabálákat szállító kamion borult fel
Ittasan balhézott egy helyi étteremben Kiskunfélegyháza polgármestere
Kisteherautóval ütközött, a helyszínen meghalt egy motoros Kiskunfélegyházánál
Meghalt a rendőr, akit társával elgázoltak a 8-as főúton
Rendőröket gázoltak el a 8-as főúton