Mi történt? Dagadtságuk miatt ostorozzák a magyarokat a kormánypárti Magyar Nemzetben

nemeth-szilard (1)
Németh Szilárd Fidesz-alelnök, „rezsicsökkentésért” felelős képviselő, gasztronómiai iránytű.

„Gyarapodik nemzetünk, de ennek most ne örüljünk – a magyar ember testsúlyáról írok. Kövér az ország, feszül rajtunk pantalló, szoknya, karcsúsító fűző, csak úgy pattognak szerteszét a gombjaink; szuszogva vánszorgunk a flaszteren, lépcsőt mászni meg egyenesen utálunk, fene, aki kitalálta az emeletes házat”

– ezzel indul Pilhál György „Súlyos téma” című szombati jegyzete a kormánypárti Magyar Nemzetben.

A véleménycikkben a szerző felrója a magyaroknak, hogy

„Rendszerváltás ide vagy oda, a mai meglett férfiember külsőben még gyakran hasonlít a Kádár-kor pocakos, tokás párttitkárára (van, aki szellemben is)”

– ostorozza tovább a szerző a molettebb magyarokat, azt is felróva, hogy a sok, nagyszerű borunk helyett „puffasztó labanc sört” iszik a „magyar kuruc”.

Aggódva szorítunk, hogy Pilhál György gondolatait megszívleljék nemzetünk nagyjai.

Magyar Péter: „Köszönjünk, köszönjük, köszönjük!”
Orbán Viktor kedvenc újságja: „Gyere le te faszszopó hazaáruló, szétbasszuk a fejedet!!!”
Pedofideszesek tüntettek Budapesten, egyikük a nemi szervét fogdosta
Lelépett a fideszes hírhamisító, nem várta meg, hogy kirúgják
Lépett a kormány, péntektől három országból már nem jöhetnek vendégmunkások
„Haladunk” – Itt vannak a Tisza-kormány friss döntései