Orbán Viktor megszólalt az Esztergomban történt robbantás kapcsán

Orbán Viktor
Fotó: Facebook/Orbán Viktor

„Őszinte részvétem a szolgálatteljesítés közben elhunyt rendőrtiszt családjának. A sebesülteknek jobbulást kívánok”

– jelent meg szerda késő este Orbán Viktor Facebook-oldalán.

Őszinte részvétem a szolgálatteljesítés közben elhunyt rendőrtiszt családjának. A sebesülteknek jobbulást kívánok.

Posted by Orbán Viktor on Wednesday, September 20, 2023

A Fidesz is közleményt adott ki, a nagyobbik kormánypárt azt írta: a Fidesz-frakció megdöbbenéssel értesült a szerda este Esztergomban történt robbantásról és részvétét fejezi ki az akció közben elhunyt rendőr családjának, a sérülteknek pedig mielőbbi felépülést kíván.

Mint korábban beszámoltunk róla, egy rendőr meghalt, többen megsérültek egy robbantásban Esztergom külterületén szerdán este. A Központi Nyomozó Főügyészség várhatóan hivatalos közleményt ad ki.

Egyre több rendőr érkezik az esztergomi robban(t)ás helyszínére. Tudósítóink is ott vannak, folyamatosan frissülő…

Posted by HVG on Wednesday, September 20, 2023

Esztergomban, egy luxushotelben zajlik jelenleg a Fidesz-KDNP kihelyezett frakcióülése is.

Orbán Viktor kedvenc újságja: „Gyere le te faszszopó hazaáruló, szétbasszuk a fejedet!!!”
Pedofideszesek tüntettek Budapesten, egyikük a nemi szervét fogdosta
Török Gábor: Orbán Viktor és Magyar Péter között egyre jobban kirajzolódik egy fontos különbség
Mire készül? Az orosz nagykövetség mellett fotózták le Orbán Viktort
Viszik el a korrupt óellenzék és a Fidesz-maffia politikusait, Magyar Péter is megszólalt
Bosszút akart állni, megölte kétéves, alvó gyermekét egy Somogy megyei férfi