Lovat gázolt a vonat Hajdúhadházon

Elgázolt egy lovat egy személyvonat Hajdúhadházon, a Botond utcánál szombat délelőtt, az állat elpusztult – közölte a Hajdú-Bihar megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság.

A helyszínre érkező hajdúböszörményi hivatásos tűzoltók a vonat mintegy háromszáz utasának segítettek a mentesítő járatra való átszállásban.

Az MTI információi szerint a vasúti pálya mellett legelésző ló tévedt a sínekre, a balesetben személyi sérülés nem történt.

Nagyon megverték a Fidesz jelöltjét Hajdúhadházon
„A kés pengéje beletört a hátába”: 12 és féléves fiú szúrt hátba egy másik gyereket Hajdúhadházon
Tehervonat-baleset: több napig tarthat a helyreállítás Hajdúhadház és Újfehértó között, százmilliós is lehet a kár
Kisiklott egy tehervonat Hajdúhadház és Újfehértó között
Holttestet találtak a tatai Öreg-tóban
Halálos baleset Zagyvarékasnál, Tótvázsonynál ketten haltak meg az éjjel