Nem nálunk zajlik háború, mégis a forint romlik legjobban a környéken

Még szerencse, hogy „megerősödve jöttünk ki a világjárványból”, sőt, „kanyarban előzve”.

ORBÁN Viktor; PUTYIN, Vlagyimir
Vlagyimir Putyin orosz elnök (b) és Orbán Viktor miniszterelnök a tárgyalásukat követően tartott sajtótájékoztatón a Karmelita kolostorban 2019. október 30-án. Fotó: MTI/Máthé Zoltán

Lesújtó összehasonlítást osztott meg Hadházy Ákos a múlt héten kirobbant orosz-ukrán háború következményéről: két grafikont, az egyiken a forint, a másikon az ukrán hrivnya árfolyama látható.

Az összevetés alapján az látszik, hogy bár (egyelőre) nem Magyarországon pusztít Putyin hadserege, mégis nagyobb mértékben romlott a forint az euróval szemben az elmúlt napokban, mint ugyanekkor az ukrán valuta.

Természetesen Orbán Viktor barátjának piszkos háborúját minden ország gazdasága megsínyli, ami látszik a valuták…

Posted by Hadházy Ákos on Wednesday, March 2, 2022

„A háború kirobbanása óta környezetünkben sehol nem romlik olyan gyorsan a pénz értéke, mint nálunk. Ez a következménye az évek óta tartó hazudozásnak és az oroszok feltétel nélküli kiszolgálásának!”

– értékelt a független parlamenti képviselő.

Hol vagy, Békemenet? Gyerekek is megsérültek egy Kijevet ért orosz légitámadásban

Magyarlakta területet bombáznak az oroszok, Szijjártó még csak leírni sem merte a szót

Gulyás szerint nem érett uniós tagságra az az ország, ahol kényszersorozottakat halálra vernek, pedig nálunk pár gramm fűért is simán halálra vernek

Trump megint hülyére vette Orbán Viktort

Orbánék washingtoni hazaárulása: „Az emberek nem űrállomásra vágynak, hanem arra, hogy vonattal eljussanak Budapestre vagy Salgótarjánba”

Orbán Viktor: az ukránok kormányváltást akarnak Magyarországon