Hajnalban házkutatást tartottak Lagzi Lajcsinál

A mulatós zenész jelenleg külföldön tartózkodik.

Lagzi Lajcsi; Galambos Lajos
Lagzi Lajcsi a Partizán műsorában 2020. novemberében.

A Blikk értesülése szerint csütörtök hajnalban „nyomozók rohanták le” Lagzi Lajcsi mocsai házát; úgy tudni, sokmilliós áfacsalási ügy kapcsán zajlott házkutatás.

A rendőröknek a zenész felesége, Boglárka nyitott ajtót, Lajcsi ugyanis pár napja külföldre utazott, hogy ott ünnepelje hétfőn esedékes, 60. születésnapját.

A Blikk információja szerint egy sokmilliós áfa-csalás miatt indult nyomozás kapcsán tartottak házkutatást a zenésznél, de az ügyben ő még nem gyanúsított.

Galambos Lajosnak március 3-án lesz ismét jelenése a Budaörsi Járásbíróságon, 18 millió forintos közüzemi lopással és vesztegetéssel vádolják. Ezen ügye kapcsán a zenészt 2016 őszén bilincsben vitték el otthonából, majd hónapokat töltött letartóztatásban.

Nincs már baj: Lagzi Lajcsi is megjelent az árvíznél

Breaking! Kiszabadult a börtönből Lagzi Lajcsi

Jó hírek Lajcsiról: előbb szabadulhat, már a dátum is látszik