Tudja az ötödik leggazdagabb magyar, hogy ki akarja tönkretenni

Az RTL Klub Híradójának nyilatkozott Bige László, akinek szolnoki gyárát egy hete leállíttatta a katasztrófavédelem.

Az exkluzív interjúban Magyarország ötödik leggazdagabb embere arról beszélt: személyes bosszúhadjáratról van szó, de „nem mondhat neveket”.

Nem ez az első akció az üzletember vállalkozása ellen: Bige szolnoki telepét előzőleg tavaly novemberben rohanta le a rendőrség, akkor a hulladékgazdálkodás rendjének megsértése és más bűncselekmény gyanújával indokolták az erődemonstrációt.

Az ügy idén május végén folytatódott az üzletember kihallgatásával, akit a nyomozók két napra bent is tartottak.

Jogerősen felmentették Bige Lászlót a vesztegetés elfogadásának vádja alól
Bige László bejelentette: 93 év után befejezi gyártói tevékenységét a Nitrogénművek
Felmentették Bige Lászlót, nem tudták rábizonyítani, amit összehazudoztak róla
Bige László kiosztotta az agrárminisztert
Vége a Megafonnak, holnap lapátra kerül az utolsó propagandista, már a bútorokat is eladták
Orbán Viktor elvesztette a perét, amit azért indított, mert szerinte nem is akarta egy rokonának megszerezni a Spart