Megszólalt Gyurcsány az irodáik kiégéséről

Leégetett tegnap egy Teréz körúti épület tetőszerkezete, a tűz a Demokratikus Koalíció központjának helyet adó épületszintet is elérte, a párt szerint irodáik teljesen megsemmisültek. Gyurcsány most a Facebookon gyűjt pénzt.

Mint írja, sokan kérdezik, hogyan tudnának segíteni, nekik a DK elnöke azt üzeni, utaljanak pénzt.

Elképesztően jólesik, hogy mennyien kerestek minket a tűz óta. Nem győzzük felvenni a telefonokat és elolvasni az e-maileket, üzeneteket, amelyekben azt kérdezitek, hogy hogyan tudnátok segíteni, hova tudnátok nekünk utalni. Először is nagyon köszönjük, hogy ennyien gondoltok ránk, jó érzés ez most ezekben az időkben. Nem titok, hogy a DK központja teljesen megsemmisült a tűzben, így minden segítség nagyon fontos. Aki segíteni szeretne, az mostantól az alábbi számlaszámra való utalással megteheti. Minden segítséget előre is nagyon köszönünk! Miattatok nem tartott sokáig a tűz miatti sokk, jó érzés, hogy a bajban sem vagyunk egyedül. Kérlek oszd meg, hogy minél több emberhez eljusson! Köszönjük!

Kilép a DK-ból Niedermüller Péter
Mi történt? Több jelöltjét visszalépteti a DK
Rárontott a DK a határon túli magyarokra, meglepődtek, hogy senki nem csatlakozott hozzájuk
„Ki az a Zsolti bácsi?” feliratú molinó jelent meg a Gellért-hegyen
A Csakabaszás.hu és egy volt megafonos lehelne életet a Fidesz új médiahálózatába
Vége a pártnak? Lázadnak Orbán minyonjai: „Átvert minket a Fidesz”