Újabb fejlemény a makói kórháztűzben: egy dolgozó meghalt

Az ügyben vizsgálat indult.

Meghalt egy kórházi dolgozó abban a tűzben, amely csütörtök délután keletkezett a makói kórház területén lévő egyik raktárépületben – derül ki az intézmény beszámolójából.

Dr. Kallai Árpád főigazgató a Hódmezővásárhelyi–Makói Egészségügyi Ellátó Központ honlapján azt közölte:

„A makói kórház területén lévő egyik raktárépületben csütörtök délután tűz keletkezett, amit a kiérkező tűzoltók rövid idő alatt eloltottak. Az esemény betegellátási területet nem érintett. A tűzeset során egy kórházi dolgozó életét vesztette. Az ügyben vizsgálat indult, aminek lezárásáig további nyilatkozattételre nincs lehetőségünk. Részvétünket fejezzük ki az elhunyt hozzátartozóinak.”

Délután mi is beszámoltunk róla, hogy tűz volt a makói kórház területén. A katasztrófavédelem közlése akkor még nem említette, hogy az esetnek halálos áldozata is van. Ők azt írták, hogy a kórház kazánházában keletkezett tűz, amit a makói, hódmezővásárhelyi és szegedi hivatásos tűzoltók három vízsugárral oltották el.

Tűz ütött ki a makói kórház területén

Összevesztek a járókereten, áramot vezetett a kerítésbe a szomszéd, öt évre ítélték

Hárman haltak meg lakástűzben szombaton, köztük egy 20 éves fiatal

Bíróság elé állt egy makói nő, akinek kutyája egy motoros halálát okozta

Vízbe borultak kutatók a Hortobágy-Berettyón, egyiküknek nyoma veszett

Megtalálták a Pilisben eltűnt lány, Kaszás Nikolett holttestét