Kisiklott egy vonat reggel a Keletiben, a MÁV hallgat

Keleti pályaudvar
Fotó: MTI/Máthé Zoltán

Hétfő reggel újabb vonatkisiklás történt a Keleti pályaudvaron – írja Vitézy Dávid a Facebook-oldalán, miután a Mávinform „szemérmesen” egyelőre csak annyit vallott be, hogy „műszaki ok miatt esetenként 20-30 perces késéssekkel közlekedhetnek egyes vonatok”.

A közlekedési szakember értesülései szerint viszont egy mozdony kisiklása okozza a MÁV által bejelentett zavarokat a pályaudvar működésében.

„A pontos okokat nyilván nem lehet még tudni, de a nyár végi eset után illene igen gyorsan magyarázatot adnia a MÁV-nak arra, hogy történhetett ez meg ismét ugyanott. Tudtommal személyi sérülés szerencsére nem volt”

– olvasható a posztban.

Ma reggel újabb kisiklás történt, ismét a Keleti pályaudvaron, egy mozdonyt érintően. Ez okozza a MÁV által bejelentett…

Posted by Vitézy Dávid on Sunday, October 20, 2024

A MÁV egyelőre annyit közölt, hogy „műszaki hiba miatt” a hatvani és az újszászi vonalon egy halom vonat nem közlekedik „a torlódások csökkentése érdekében”, a hiba okát azonban nem kötik az utazók orrára.

Most közölték: akkora a forróság, hogy korlátozást vezettek be a vasúti és HÉV vonalakon
Szorul a hurok, átvilágítják Orbánék hazaáruló vasúti projektjét
Vitézy Dávid újraindította, amit Lázár tönkretett: újra láthatók a MÁV késései
Vitézy Dávid: „Ez csalás, a költségvetés meghamisítása”
Filmforgatás miatt két napra lezárják a metrót – titkolja a BKV, hogy mennyit kapnak érte
MÁV: Lerohadt egy vonat a Nyugatiban, fennakadás több vonalon