Elütött egy embert a 3-as metró

A 3-as metró helyett a Nagyvárad tér és Kőbánya-Kispest között pótlóbusz közlekedik baleset miatt – közölte a Budapesti Közlekedési Központ a BKK Info csütörtök délben.

A katasztrófavédelem az MTI-vel azt közölte, hogy a Határ úti állomáson a 3-as metró egyik szerelvénye elgázolt egy embert, akit a tűzoltók emeltek ki a sínek közül.

❌ Az M3-as metró helyett a Nagyvárad tér és Kőbánya-Kispest között továbbra is pótlóbusz közlekedik baleset miatt

Posted by BKK Info on Thursday, September 26, 2024

Filmforgatás miatt két napra lezárják a metrót – titkolja a BKV, hogy mennyit kapnak érte
Jó hírt kaptak a budapestiek, sokkal könnyebb lesz közlekedni
Rövidített útvonalon fog járni a 4-es metró
Bedöglött a 2-es metró, egy utasokkal teli szerelvény a Duna alatt rekedt
Holttestet találtak a tatai Öreg-tóban
Halálos baleset Zagyvarékasnál, Tótvázsonynál ketten haltak meg az éjjel