Meghalt a 17 éves lány, aki vitorlázó repülővel zuhant le Dunakeszin

dunakeszi-lezuhant
Fotó: Facebook/Keszi Channel

Hétfőre virradó éjszaka belehalt súlyos sérüléseibe az a 17 éves fiatal lány, aki vasárnap délután szenvedett baleset vitorlázó repülőjével a Dunakeszi repülőtéren – írja a Blikk.

„A fiatal nő életveszélyes sérüléseket, koponyasérülést szenvedett, már a helyszínen életmentő beavatkozásokra volt szükség. Emelt szintű légútbiztosítás után lélegeztetve szállítottuk mentőhelikopterrel kórházba” – nyilatkozta a Tényeknek Győrfi Pál, az Országos Mentőszolgálat szóvivője.

A Blikk ma délelőtt azt írta, a lánynak nem volt túl nagy rutinja, gyakorló repülésre emelkedett fel vasárnap délután, a baleset pedig egyelőre tisztázatlan körülmények közt történt. A lap információi szerint a légügyi hatóság azt is vizsgálja, hogy esetleg időjárási körülmények vezethettek-e a tragédiához.

"Belehalt sérüléseibe a vitorlázó repülővel lezuhant 17 éves fiatal"2024.06.24.."Öszinte részvétünk a…

Posted by Keszi Channel on Sunday, June 23, 2024

Két kamion és egy kisteherautó ütközött össze az M1-esen, egy ember meghalt

Nagy baleset az M1-esen, egy embert garázdaságért előállítottak

Ebbe most belebukik Orbán: pénteken tíz percre leáll a tömegközlekedés Budapesten

Megszólalt Karácsony, miután Orbánék csődbe akarják lökni Budapestet

Tömegbaleset az M7-esen, hatalmas a torlódás, sérültek

Leégett egy faház Pilisborosjenőn, egy ember meghalt