Megöltek egy nőt Encsencsen, keresik az elkövetőt

rendőrautó, rendőrség

Megöltek egy 69 éves nőt péntek hajnalban Encsencsen, a rendőrség nagy erőkkel keresi az elkövetőt – közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.

Azt írták, hogy lakástűzről érkezett bejelentés a rendőrségre pénteken hajnalban, a bejelentő elmondta, hogy az encsencseni házban egy nő van, ezért a helyszínre azonnal rendőrök, tűzoltók és mentők vonultak ki.

A katasztrófavédelem munkatársai eloltották a tüzet a lakóházban, amelyben holtan találtak rá az ott élő 69 éves nőre.

Az eddigi adatok alapján az egyedül élő nő bűncselekmény áldozata lett.

A Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Rendőr-főkapitányság emberölés bűntett elkövetésének gyanúja miatt folytat büntetőeljárást és nagy erőkkel keresi az eddig ismeretlen tettest – áll a közleményben.

25 éves helyi férfi gyilkolhatott Encsencsen, néhány óra alatt azonosították

Vérfagyasztó videó a Szőlő utcai vadállat nevelőről, aki asztalhoz vágta, földön taposta a gyereket

Földön fekvő gyereken taposott a Szőlő utcai Javítóintézet megbízott igazgatója is

Sorra viszik el a nyomozók az Orbánék által kitüntetett pedofil rém bűntársait

Hazudott Orbán: kiderült, mégis volt kiskorú áldozata a Szőlő utcai rémnek

Most közölte a Rendészeti Államtitkárság: veszélyes vadállatot találtak egy tiszafüredi házban