Orbán Viktor bejelentette, hogy mától 15%-os élelmiszerár-akciókkal védi a családokat és a nyugdíjasokat

Orbán Viktor
Fotó: Facebook/Orbán Viktor

„A mai naptól 15%-os élelmiszerár-akciókkal védjük a családokat és a nyugdíjasokat!”

írta Facebook-oldalán Orbán Viktor, akinek országát valamilyen különös okból egyedülálló módon sújtja a „szankciós infláció”: sehol máshol az unióban nem drágult olyan mértékben az élet, mint nálunk.

A magyar kormányfő az egybites grafikán elismétli az aktuális csatakiáltásokat – letörjük az inflációt, véget vetünk, kiterjesztjük, nem állunk meg – pont úgy, ahogy tizenhárom éve kurjongat mindenféle „láthatatlan ellenségeknek”, azzal a különbséggel, hogy most nagyon is látható a baj: az elhibázott gazdaságpolitika eredményét mindenki a bőrén érzi.

A mai naptól 15%-os élelmiszerár-akciókkal védjük a családokat és a nyugdíjasokat! 🇭🇺🇭🇺🇭🇺

Posted by Orbán Viktor on Tuesday, August 1, 2023

Elbocsátják a Pesti Srácok összes munkását – folytatódik a fideszes szennymédia összeomlása
Orbán Viktor kedvenc újságja: „Gyere le te faszszopó hazaáruló, szétbasszuk a fejedet!!!”
Török Gábor: Orbán Viktor és Magyar Péter között egyre jobban kirajzolódik egy fontos különbség
Mire készül? Az orosz nagykövetség mellett fotózták le Orbán Viktort
Eldőlt: nem kap élethosszig tartó fizetést Sulyok Tamás, Schmitt Pál és Novák Katalin sem
Kunhalmi Ágnes nekiment a kormánynak: Soha többé nem indulhatok választáson a saját hazámban?