Kővel támadt az élettársa életéért küzdő mentőkre egy férfi Körömön

A mentőszolgálat munkatársaira támadt egy 32 éves, kővel felszerelkezett férfi kedden, késő este a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Körömön.

A rendőrség közlése szerint a 32 éves férfi, miközben az Országos Mentőszolgálat kollégái élettársa életét mentették, ráütött a mentőautóra, valamint meg is dobta kővel, emellett agresszíven viselkedett a mentőápolókkal szemben.

A férfit a Miskolci Rendőrkapitányság munkatársai előállították, ellene közfeladatot ellátó személy elleni erőszak megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást a Miskolci Rendőrkapitányság.

Megbukott Győrfi Pál OMSZ-szóvivő, tévés balerina – Kunetz: örüljön, hogy ennyivel megúszta!
Kirúgták az Országos Mentőszolgálat főigazgatóját
Elesett egy férfi a Móriczon, a mentősök ellátás helyett csak felrakták a villamosra
Mi történt? Lemondott a Magyarországi Mentődolgozók Szövetségének elnöke
Eljárást indított a rendőrség a zászlókat a Dunába dobó hülyegyerekek ellen
Letartóztatták Fonyód volt fideszes polgármesterét, súlyos részletek derültek ki