Dolgozik a NER? Megzsarolt egy cégvezetőt két férfi „magas szintű kapcsolataikra” hivatkozva

Bulvár

Mi történik? Magyar Péter szerint koholt rendőri jelentés készült róla, Varga Judit is hirtelen előkerült és egy kapcsolati erőszakról szóló poszttal reagált

Olimpiai ezüstöt úszott Rasovszky Kristóf

RövidenRöviden
A második helyezett Rasovszky Kristóf célba érkezés után a férfi nyíltvízi úszók 10 kilométeres versenyén a tokiói nyári olimpián az Odaiba Kikötőparkban 2021. augusztus 5-én. Fotó: MTI/Czeglédi Zsolt

Rasovszky Kristóf ezüstérmet nyert a 10 kilométeres nyíltvízi úszásban a tokiói olimpia csütörtöki napjának nyitányán.

A 24 éves veszprémi úszó az egész verseny során az élmezőnyben tempózott, az utolsó másfél kilométerre a végül győztes világbajnoki címvédő, Florian Wellbrock szakadt el tőle, Rasovszky pedig a hajrában az olasz Gregorio Paltrinierit megelőzve másodikként csapott a célba.

Ebben a szakágban Magyarország második ötkarikás érmét nyerte Risztov Éva londoni diadalát követően. Rasovszky az MTI összesítése szerint a magyar olimpiai csapat 13. érmét szerezte meg a japán fővárosban, négy arany és három bronz mellett ez a hatodik ezüst.