Szájer József visszaadta a diplomata-útlevelét

Azt nem tudni, hogy a 40 millió forintos lelépőpénzt azért felmarkolta-e.

Szájer József
Fotó: fidesz-eu.hu

Visszaküldte diplomata-útlevelét a külügynek Szájer József, a Fidesz november végén megbukott, ereszcsatornás botrányával világhírűvé vált EP-képviselője – tudta meg a Blikk a Külgazdasági és Külügyminisztérium sajtófőosztályától.

Azt nem közölték, hogy Szájer felvette-e azt a 40 millió forintot az Európai Parlamenttől, amely „átmeneti juttatásként” őt, mint távozó képviselőt 16 év után megilleti.

Mint ismert, a fideszes politikus, aki itthon harcos keresztény-konzervatív családapaként láttatta magát, egy brüsszeli homoszexuális orgián bukott le, amint több mint húsz férfitársával együtt megszegi a kijárási korlátozásokat. Szájer táskájából kábítószer is előkerült, de a rendőröknek arról azt állította, nem tudja, hogyan kerülhetett hozzá.

A belga ügyészség egyelőre annyit közölt Szájer ügyében, hogy a nyomozás lezárultáig nem adnak semmilyen további információt.

Magyar Péter a Házibuli zenéjével osztotta meg a Hír TV propagandistájának erőlködését

Brutális gyilkosság Bácsalmáson: nyílt utcán szúrta le volt párját és saját fiát egy férfi

Bedrogoztak és megerőszakoltak egy fiatal lányt a Balatonnál

Magyar Péterék újra kórházlátogatásra indulnak

Magyar Péter újabb országjárásra indul nyáron

Nem vett részt a Tisza a Fővárosi Közgyűlés ülésén: „Elég volt abból, hogy Szentkirályi Alexandra balhét és színházat csinál”