„Isten veled barátom” – Orbán Viktor a Facebookon búcsúzott Balázs Fecótól

Orbán Viktor
Fotó: Facebook/Orbán Viktor

„Elment Balázs Fecó. Isten Veled, Barátom!”

– írta péntek délelőtt Facebook-oldalán Orbán Viktor miniszterelnök, miután 69 éves korában elhunyt a Kossuth- és Liszt Ferenc-díjas magyar énekes, zenész, a Korál együttes frontembere.

Elment Balázs Fecó. Isten Veled, Barátom!https://youtu.be/7RR3r7JuORw

Posted by Orbán Viktor on Friday, November 27, 2020

Balázs Fecó régóta betegeskedett, november közepén kórházba került, miután az elvégzett tesztek koronavírus-fertőzést mutattak ki nála. Utoljára arról szóltak a hírek, hogy nincs jó állapotban.

Orbán Viktor kedvenc újságja: „Gyere le te faszszopó hazaáruló, szétbasszuk a fejedet!!!”
Török Gábor: Orbán Viktor és Magyar Péter között egyre jobban kirajzolódik egy fontos különbség
Mire készül? Az orosz nagykövetség mellett fotózták le Orbán Viktort
Megszólalt Orbán Viktor: a „nagy sikerű” DPK után újabb akciócsapatot ígér
Újabb orbánista önkényúr menesztése merült fel
Meghalt Scherer Péter