Rétvári Bence is koronavírusos

Egyedül a levertség jelentkezett nála, otthon lábadozik.

Rétvári Bence
Rétvári Bence, az Emberi Erőforrások Minisztériumának parlamenti államtitkára napirend előtti felszólalásra válaszol az Országgyűlés plenáris ülésén 2020. február 25-én. Fotó: MTI/Soós Lajos

A Magyar Nemzet cikke szerint Rétvári Bence, az Emberi Erőforrások Minisztériumának parlamenti államtitkára is elkapta a közelmúltban a koronavírust.

A lap azt írja, Rétvári egészségi állapota kielégítő, egyedül a levertség jelentkezett nála. A pozitív teszt óta otthon dolgozik, lábadozik.

A napokban Varga Judit igazságügyi miniszterről derült ki, hogy megfertőződött. Facebook-oldalán azt írta, enyhe tünetei jelentkeztek, házi karanténba vonult.

Bocsánatkérést követel a rendőr, akit munkanélkülivé tett Rétvári Bence szemétkedése
Népegészségügyi központ: emelkedik a koronavírus örökítőanyagának koncentrációja a szennyvízben
Rétvári bejelentette: európai szintű a magyar digitális egészségügy!
Emelkedett a koronavírus örökítőanyagának koncentrációja a szennyvízben
Viszik el a korrupt fideszeseket! Bús Balázs, és még öt ember már őrizetben
Eldőlt: nem kap élethosszig tartó fizetést Sulyok Tamás, Schmitt Pál és Novák Katalin sem