Kórházba került Pataky Attila, többen megbetegedtek az Eddánál

Pataky korábban műhisztinek nevezte a járványt, amivel a „háttérhatalmak” ijesztgetik az embereket.

pataky-attila
Pataky Attila a színpadon. Fotó: Facebook/EDDA Művek

Kórházban ápolják Pataky Attilát, az Edda frontemberét, Kicska László basszusgitáros karanténba pedig került, de betegséggel küzd Gömöry Zsolt billentyűs is – tudta meg a Blikk.

„Nagyon nem vagyok jól. Persze hogy vannak fájdalmaim, de majd elmúlik ez is”

– mondta a bulvárlapnak a 69 éves Pataky, aki lapinformációk szerint a Szent László kórházban gyógyul, arról viszont nem tudni, hogy pontosan mivel kezelik.

Gömöry Zsolt saját elmondása szerint „nagyon ramatyul” van, de nem biztos, hogy a koronavírus miatt, a teszteredményre még várnak. Kicska László a Blikk megkeresésére annyit árult el, hogy nehéz időszakon megy keresztül.

A lap megjegyzi, Pataky Attila fia, Pataky Gergő zenekara, a zömében régi Edda-számok feldolgozásait játszó Pataky Művek az utolsó pillanatban mondta le vasárnapi közreműködését az esélyegyenlőség napja alkalmából az Akvárium Klubban rendezett zenés rendezvényen.

Traktoron ülve hazudozik Orbán, a Pancho Aréna békési gazdája

Brutális gyilkosság Bácsalmáson: nyílt utcán szúrta le volt párját és saját fiát egy férfi

Navracsicsné nyilvános Facebook-kommentben savazza a férjét

Bedrogoztak és megerőszakoltak egy fiatal lányt a Balatonnál

Mi történt Orbánnal? Kevesebbért is hívtak már mentőt

Hadházy: 800 ezres papucsa van Matolcsy Ádám feleségének