Megölte feleségét, majd autóbalesetben meghalt egy férfi Sárospatakon

A karma gyorsabb volt, mint az igazságszolgáltatás.

rendorseg

Halálosan megsebesítette feleségét, majd autóbalesetben elhunyt egy férfi Sárospatakon – számolt be róla a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság szerda hajnalban.

Úgy tudni, az 54 éves sárospataki férfi, miután halálra sebezte a Pácinban élő nőt, kocsiba ült, majd Sárospatakra érve balesetet szenvedett, ahol a helyszínen életét vesztette.

A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság büntetőeljárás keretében vizsgálja az ügy körülményeit.

Újabb dráma a vasútnál, megtiltották az utasoknak a fényképezést
Szelfizés miatt súlyosan megsérült két fiatal Sárospatakon
Egyetemi tanévnyitón kommunistázott Orbán, majd aláírta a saját petícióját
Megkéselte haragosát egy zagyvarékási nő
Dédunokája ölhetett meg egy idős nőt a Józsefvárosban
Házkutatást tartottak Bede Zsoltnál, Orbán kedvenc médiatahójánál