Elhagyta a karantént, és bement a parlamentbe egy fideszes képviselő

Bangóné Borbély Ildikó posztolta a Facebook-oldalán, hogy hétfőn bement a Parlamentbe B. Nagy László szegedi fideszes képviselő, aki a napokban vonult önkéntes karanténba, miután közvetlen kapcsolatba került Rovó Lászlóval, a szegedi egyetem koronavírusos rektorával.

B. Nagy László a szájmaszkban ült be az Országházba:

Ez a felelős önkéntes karantén? B.Nagy László fideszes képviselő bent ül a parlamentben! Gratulálok! “Szeged fideszes…

Posted by Bangóné Borbély Ildikó on Monday, March 23, 2020

A fideszes politikus vasárnap még azt nyilatkozta a Szegedma oldalnak, hogy családjával önkéntes karanténba vonult, miután kiderült, hogy Rovó László vírusfertőzött. Úgy tűnik azonban, hogy a karantént csak hétfőig tartotta, mert ahogy a fotón is látszik, bement a parlamentbe.

Meglepő mondatot idézett Magyar Péter egy 2024-es kormányülés jegyzőkönyvéből
Mi történt? Rendkívüli parlamenti ülést kezdeményezett Ruff Bálint
Magyar Péter: Az Orbán-rendszer egyik ékkövét a történelem szemétdombjára küldjük
Vége a jól fizető ücsörgésnek: durván megvágja a Tisza a képviselői fizetéseket
Magyar Péter: a Visegrádi Négyek együttműködése újra él!
Mégsem terjeszti be a kormány a vagyonvisszaszerzési hivatalról szóló javaslatot a jövő héten