Orbán Viktor ismét elrepült az országból

„A haza minden előtt” – üzente búcsúzóul.

Havasi Bertalan, a miniszterelnök sajtófőnökének tájékoztatása szerint Orbán Viktor vasárnap reggel Belgrádba utazott, ahol fogadta őt Aleksandar Vucic, Szerbia elnöke. Az informális megbeszélésen a koronavírus-járvány elleni védekezés és a „migrációs válsághelyzet” volt a téma.

Orbán a héten már másodjára jár külföldön, szerdán Moldovába repült, ahonnan visszatérésekor érdekes körülmények között fogadta egy egészségügyi stáb Ferihegyen.

A magyar kormányfő ezúttal az indulásáról osztott meg egy videót, ezen az látható, hogy egy női katonatiszt jelent neki, majd kokárdát tűz Orbán zakójára.

„A haza minden előtt” – üzente a miniszterelnök, majd elhagyta az országot.

A haza minden előtt

A haza minden előtt

Posted by Orbán Viktor on Sunday, March 15, 2020

Orbán Viktor kedvenc újságja: „Gyere le te faszszopó hazaáruló, szétbasszuk a fejedet!!!”
Török Gábor: Orbán Viktor és Magyar Péter között egyre jobban kirajzolódik egy fontos különbség
Mire készül? Az orosz nagykövetség mellett fotózták le Orbán Viktort
Megszólalt Orbán Viktor: a „nagy sikerű” DPK után újabb akciócsapatot ígér
Ingyen nézhető lesz húsvétkor a Magyar Péterről szóló dokumentumfilm
Íme Matolcsy György 30 milliós „arany budija” – fotók