Beázik Orbán kedvenc csapatának 14 milliárdos stadionja

Még nincs egy éve, hogy átadták a Mol Fehérvár FC új stadionját, de máris komoly gondok adódtak a 14 milliárdból felhúzott létesítményben.

Júniusban baktériummal fertőzött vizet találtak a stadion ivóvízhálózatában, a szombati Fehérvár-DVSC meccsen pedig kiderült,

az épület olyan durván beázik, hogy szabályos minivízesést képez a beömlő csapadék.

Az Index olvasója lőtte a felvételeket, amelyeken jól látható, hogy ha véletlenül telt ház lett volna, a fedett lelátó alatt is vízben tocsogtak volna a szurkolók.

Meghalt a székesfehérvári házomlás sérültje
Összeomlott egy négyemeletes épület Székesfehérváron, egy ember a romok alatt rekedt
Egy székesfehérvári kollégiumban is kimutatták a kórházban talált veszélyes baktériumot
Megöltek egy embert Székesfehérváron
Eldőlt: nem kap élethosszig tartó fizetést Sulyok Tamás, Schmitt Pál és Novák Katalin sem
Kunhalmi Ágnes nekiment a kormánynak: Soha többé nem indulhatok választáson a saját hazámban?