Orbán a költségvetési csalással gyanúsított Simonka Györggyel fotózkodott

„Miniszterelnök Úr fogadásán a Karmelita korostorban”

dicsekedett el a Facebook-oldalán Simonka György fideszes képviselő, akit az ügyészség bűnszervezetben elkövetett, különösen jelentős vagyoni hátrányt okozó költségvetési csalással gyanúsít.

Orbán Viktort azonban a jelek szerint nem zavarja párttársa bűnügye, simán odatámaszkodott a politikus mellé egy fotó erejéig:

Miniszterelnök Úr fogadásán a Karmelita korostorban

Posted by Simonka György on Friday, July 12, 2019

Simonkát nemrég a Dél-Békési Kistérség Többcélú Társulás Társulási Tanácsa tüntette ki a „Dél-Békési Térségért végzett kiemelkedő eredményességű, maradandó értékű, megbecsülést kiváltó, a térség fejlődését, elismertségét szolgáló tevékenységéért”, melyet a fideszes szintén büszkén osztott meg a közösségi oldalán.

Orbán Viktor kedvenc újságja: „Gyere le te faszszopó hazaáruló, szétbasszuk a fejedet!!!”
Török Gábor: Orbán Viktor és Magyar Péter között egyre jobban kirajzolódik egy fontos különbség
Mire készül? Az orosz nagykövetség mellett fotózták le Orbán Viktort
Megszólalt Orbán Viktor: a „nagy sikerű” DPK után újabb akciócsapatot ígér
Magyar Péter: a Visegrádi Négyek együttműködése újra él!
Mégsem terjeszti be a kormány a vagyonvisszaszerzési hivatalról szóló javaslatot a jövő héten