Mészáros Lőrinc vinné a Budapest Airportot?

Nem elképzelhetetlen Mészáros Lőrinc érdekkörébe kerülhetne a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőteret üzemeltető Budapest Airport Zrt. – írja a G7.hu.

A gazdasági lap szerint már fél évvel ezelőtt is lehetett olyan pletykákat hallani, hogy Magyarország leggazdagabb embere rápályázik a reptérre, össze is szedték, mi utalhat a „kedvező csillag-együttállásra”:

A lap megjegyzi, a vétel nem lenne olcsó mulatság: az elmúlt években a reptér-üzemeltető cégek az éves EBITDA (adózás, hiteltörlesztés és értékcsökkenés előtti eredmény) 15-szörösén keltek el. 2017-ben a Budapest Airport EBITDA-ja 55,5 milliárd forint volt,

ennek a 15-szöröse 833 milliárd forint, elviekben ennyi lenne tehát a vételár.

A G7 értesüléseit hivatalosan nem erősítették meg.

A Pride-dal beégtek, most a rakparton szórakozó fiatalok kapcsán ütné a fővárost egy fideszes „civil szervezet”

Leállt a teljes baleseti sebészeti ellátás a Szent János Kórházban

Négy embert megkéseltek Szombathelyen

Összeomlott a vonatközlekedés a győri fővonalon

Vasárnap is összeomlott a MÁV, képtelenség már vonattal utazást tervezni

Holakurvavonat.com: újabb késéskövető oldal indult Lázár János örömére