Teljesen kiégett egy gépkocsi az M7-es autópálya 70-es kilométerénél, Szabadbattyán térségében, a Budapest felé vezető irányban, a leállósávban vasárnap.
Az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság tájékoztatása szerint a székesfehérvári hivatásos tűzoltók két vízsugárral oltották el a tüzet, a lángok a száraz aljnövényzetet is elérték, de
a tűz még az aszfaltban és a kilométerszelvényt jelző táblában is kárt tett.
A munkálatok idejére egy sávon halad a forgalom az érintett pályaszakaszon.
Az Útinform szerint több mint 10 kilométeres torlódás alakult ki az M7-esen; az autópálya kezelője a torlódásban rekedt utazóknak vizet oszt a 84-es és a 70-es km között.




