Orbán zavarában egy papírdobozra ült le Kötcsén, de nem bírta el

orban-kotcse-2025
Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke (k) a Patrióta YouTube-csatorna adásában a Polgári Magyarországért Alapítvány rendezvényén, a Polgári Pikniken a kötcsei Dobozy-kúriában 2025. szeptember 7-én. Fotó: MTI/Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály/Fischer Zoltán

A kötcsei beszéde előtt a miniszterelnök benézett a Patrióta élő műsorába, ahol G. Fodor Gábor és Deák Dániel próbálták körülrajongani. Miután hősi gesztussal visszautasította, hogy leülhessen valamelyikük helyére, Orbán Viktor inkább egy patriótás papírdobozt szemelt ki trónnak.

A doboz viszont nem volt Orbán-párti: azonnal összeomlott alatta (a videón 1:58-tól):

A műsorvezetők zavart tapsikolás közben végül kerítettek egy rozoga kerti széket, amire a kormányfő nagyvonalúan leült – fordítva. A jelenet így valószínűleg minden stand-up est fénypontja lehetett volna, csak itt épp a miniszterelnök főszereplésével zajlott.

Bukására készül Orbán, köztársasági elnökként mentené a hatalmát a mocskos gazember

Lemondásra szólították fel Orbán Viktort

Trump cáfolta Orbánt: nem ígért neki semmit, átverte a magyarokat a szélhámos miniszterelnök

Orbán: a következő napokban dől el, kiterjed-e a háború Európára

Sulyok Tamás az üzemszerűen vert, erőszakolt gyerekekről: „rendeltetésszerűen működnek a megfelelő eszközök”

Vádemelést javasol Karácsony Gergely ellen a rendőrség