Magyar: Orbánt vajon Bidenhez hasonlóan leszedik-e a sajátjai, vagy inkább magára hagyják?

magyar-peter-kotcse
Fotó: Facebook/Magyar Péter

Orbán Viktor kötcsei beszédére Magyar Péter is reagált. A Tisza Párt elnöke szerint „a remegő, fenyegetőző császár mai lázálmai” lezárták az Orbán-Gyurcsány-korszakot, és ismét bebizonyították, hogy nem érti az emberek gondjait.

Úgy fogalmazott, hogy a hallgatóság hiába várt valamiféle „csodafegyvert”, szerinte Orbán beszédéből kiderült: nincs valódi győzelmi terv.

„Érdekes volt nézni a kordonokkal és TEK-esek százaival védett sátorban ülő janicsárok döbbent arckifejezését. Ők is pontosan érezték, hogy ez ma itt a vég kezdete”

– írta Magyar, aki szerint a kormányfő ráadásul fenyegető üzenettel fejezte be felszólalását, ami szerinte a gyengeség jele. Hozzátette, a Tisza Párt maradt az egyetlen politikai erő, amely képes kormányozni és kivezetni az országot a válságból.

„Érdemes lesz nézni, hogy az elszabadult Orbánt vajon Bidenhez hasonlóan leszedik-e a sajátjai, vagy inkább magára hagyják a bukott basát”

– olvasható Magyar Péter bejegyzésében.

Inog a Fidesz-alelnök széke a tegnapi lebőgés után, erről ír Magyar Péter

Magyar: Mi vagyunk a többség, a Tisza a legerősebb politikai közösség

Ez ennyi: Magyar Péter posztján több mint 100 ezer lájk van, Orbánt kiröhögik a sajátjai is

Pofára esett Orbán: mégsem lesz Trump–Putyin-találkozó

Menczer Tamás úgy tudja, fantasztikus győzelem volt a békemenet

Kutatók: A Tisza rendezvényén közel kétszer annyian voltak, mint a fideszes békemeneten