Mentős és a férje halt meg egy balesetben Fejér megyében

Közlekedési balesetben meghalt egy fiatal mentőtiszt és a vele egy gépkocsiban utazó férje – közölte az Országos Mentőszolgálat szombaton a Facebook-oldalán.

A tájékoztatás szerint a baleset péntek este történt Fejér megyében, és az áldozat az enyingi mentőállomás fiatal mentőtisztje volt, aki 2025. június 1-jén csatlakozott az Országos Mentőszolgálathoz. Tragikus balesete nappalos szolgálatát követően történt – írták, őszinte részvétüket kifejezve a családnak.

🕯️SZÖRNYŰ TRAGÉDIA AZ UTAKON🕯️Megrázó veszteség érte a mentők bajtársi közösségét. 🖤Tegnap este közlekedési balesetben…

Posted by Országos Mentőszolgálat on Saturday, August 9, 2025

Az elhunyt mentőtisztet az Országos Mentőszolgálat saját halottjának tekinti.

Megbukott Győrfi Pál OMSZ-szóvivő, tévés balerina – Kunetz: örüljön, hogy ennyivel megúszta!
Kirúgták az Országos Mentőszolgálat főigazgatóját
Elesett egy férfi a Móriczon, a mentősök ellátás helyett csak felrakták a villamosra
Mi történt? Lemondott a Magyarországi Mentődolgozók Szövetségének elnöke
Fejbe lőtt holttestet találtak a Balatonban
Holttestet találtak a tatai Öreg-tóban