Durva baleset az M1-esen: egy halott, nyolc sérült

Három jármű karambolozott az M1-es autópálya 15-ös kilométerénél.

mentőhelikopter
Fotó: Facebook/Országos Mentőszolgálat

Halálos áldozata is van az M1-es autópályán szerda délután történt balesetnek, amelyben további nyolc ember megsérült – közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) sajtóügyeletese.

Sári Tamás elmondta, hogy a sztráda Budaörs és Biatorbágy közötti szakaszán, a Győr felé vezető oldalon

egy román rendszámú mikrobusz behajtott a feltorlódott gépjárművek közé, ahol egy Opelnek ütközött, amely ezt követően egy Skodával karambolozott.

A balesetben, az orvosi ellátás ellenére, egy férfi a helyszínen életét vesztette.

A police.hu oldalon is megjelent tájékoztatás szerint az autópályát az érintett szakaszon lezárták, a forgalom a sztráda felhajtó ága felé terelve halad.

Mentőhelikopter is érkezett

A katasztrófavédelem korábban azt írta: három jármű karambolozott az M1-es autópálya 15-ös kilométerénél. A járművekben összesen tízen utaztak, az egyik autóba egy ember beszorult, őt a tűzoltók feszítővágó segítségével kiszabadították a roncsból.

A helyszínre több mentőautó, valamint mentőhelikopter is érkezett – tudatták.

Két kamion és egy kisteherautó ütközött össze az M1-esen, egy ember meghalt

Elesett a győri vonal, több helyen meghibásodott a biztosítóberendezés

Tömegbaleset az M7-esen, hatalmas a torlódás, sérültek

Teherautó gázolt halálra egy nőt Budapesten

Orosz titkosszolgálattal állt kapcsolatban a Fidesz propagandistája

Nagy baleset az M1-esen, egy embert garázdaságért előállítottak