Őrjöngő férfit fogott el a TEK, saját családját terrorizálta

gyal-orjongo
Fotó: police.hu

Elfogtak egy 57 éves gyáli férfit, aki terrorizálta a családját, bántalmazta a gyermekeit. A Pest Vármegyei Rendőr-főkapitányság keddi közlése szerint a Dabasi Rendőrkapitányság indított eljárást a férfival szemben, aki

hónapokon keresztül fizikailag és lelkileg terrorizálta élettársát és két fiatalkorú gyermekét.

A férfi 56 éves élettársa kért segítséget, mert a férfi egy családi vita hevében egy 15 literes műanyag festékes vödörrel fejbe vágta kisebbik gyermeküket, majd borogatni kezdte a lakás berendezését, eközben az egyik szekrény az idősebb fiú lábára dőlt, és eltörte a lábujját. A gyerekeket a mentők kórházba vitték.

A nő a rendőröknek elmondta, hogy nem ez volt az első eset, a férfi hónapok óta terrorizálja őket.

A férfi április 14-én elbarikádozta magát gyáli otthonukban a kiérkező rendőrök elől, és többszöri felszólításra sem akarta elhagyni a házat.

Mivel a segítséget kérő nő elmondta, tudomása szerint a férfi fegyvert tart, a rendőrök a Terrorelhárítási Központ munkatársainak segítségét kérték az elfogásához.

A férfit a Dabasi Rendőrkapitányságra állították elő, és őrizetbe vétele mellett hallgatták ki kapcsolati erőszak miatt; kezdeményezték a letartóztatását, amit a bíróság elrendelt – áll a közleményben.

Visszatér a kánikula, perzselő forróság vár ránk a héten

Lázár János „veszélyes adathalászatról” őrjöng, amiért lelkes fejlesztők megcsinálták a Holavonat.hu-t a tönkretett Vonatinfó helyett

Hisztérikus kaputiborozásba kezdett Orbán Viktor, a nyomógombos telefonok analfabétája, akit hirtelen nagyon érdekel az űrkutatás

Sírva rohant el a nő, addig fogdosta egy autósiskolai oktatója

Elfogtak egy férfit, akinél gyermekekről készült pornográf felvételeket találtak

Munkahelye vécéjében szült, megölte csecsemőjét egy nő Jászberényben