250 milliós Ferrarival bukott le Orbán rokona

tiborcz-ferrari
Fotó: Facebook/Hadházy Ákos

Hadházy Ákos ma Orbán Viktor vejéről tett közzé képeket, amint az „üzletember” egy méregdrága Ferrariból kecmereg ki a spanyolországi Marbellán.

„Szegény Tiborczot nemigen ismerték meg a rendőrök Marbellán, amikor valami miatt kiszállították egy 250 milliós Ferrari SF Spider luxus sportautóból… Jó, hogy kiszállt, így tudta őt lefotózni egy spanyol hobbifotós” – olvasható a független képviselő posztjában.

Szegény Tiborczot nemigen ismerték meg a rendőrök Marbellán, amikor valami miatt kiszállították egy 250 MILLIÓS FERRARI…

Posted by Hadházy Ákos on Sunday, April 13, 2025

A dolog azért aktuális most, mert Lázár János éppen azzal próbálja elaltatni a kijózanodó fideszeseket, hogy a „luxizás” micsoda alávaló dolog, és bizony vannak, akik kullancsként telepedtek rá a NER-re!

Ehhez képest mondjuk Lázár Jánosnak is rogyadoznak a falai a drága műkincsektől, hogy a temérdek ingatlanját, batidai kastélyát és miegyebet ne említsük. Tegnap pedig Mészáros Lőrinc sajtóosztálya már egészen odáig ment, hogy közleményben kellett magyarázkodniuk amiatt, hogy „Mészáros Lőrinc Úr a kullancsozást nem vette magára”.

Egyelőre tehát nem tudni, hogy mi számít luxizásnak és kik azok a kullancsok, akikre Lázár János gondolt. Mindenesetre Takács Péter államtitkár közben arról magyaráz, hogy a Tisza Párt miatt nem jut pénz a kórházak felújítására, így ezen analógia mentén nem lennénk meglepve, ha Tiborcz István fekete Ferrarijáról is Magyar Péter tehetne.

Letartóztatták Fonyód volt fideszes polgármesterét, súlyos részletek derültek ki
Szépen telnek a fogdák: újabb fideszest vettek őrizetbe
Viszik el a korrupt fideszeseket! Bús Balázs, és még öt ember már őrizetben
Karácsony is gyorsan bejelentette, hogy kitakarítja „a maffiaként működő alvállalkozói hálózatokat” Budapestről
Elfogták az Erzsébet hídról pride-zászlókat a Dunába dobó dilist
Elpusztult három zebra a hatvanpusztai Orbán-birtok közelében