Súlyos tömegbaleset az M35-ös autópályán, többen megsérültek

m35-baleset
Balesetet szenvedett autók az M35-ös autópálya mellett 2025. március 18-án. Fotó: Hajdú-Bihar Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság

Négy személyautó és egy kamion karambolozott az M35-ös autópályán Berettyóújfalu irányába, Debrecen közelében a 42-es és 43-as kilométerszelvény között – közölte a katasztrófavédelem.

Az Országos Mentőszolgálat tájékoztatása szerint

egy nő súlyos, három férfi pedig könnyebb sérüléseket szenvedett.

Úgy tudni, a helyszínre több mentőautó és egy mentőhelikopter is érkezett. A debreceni hivatásos tűzoltók egy embert kiemeltek az egyik sérült járműből. Az érintett sztrádaszakaszt teljes szélességében lezárták.

Nagy baleset az M35-ös autópályán, többen megsérültek
Kigyulladt egy kamion Derecskénél, lezárták az M35-ös autópályát
Megszólalt a rendőrség a hajnali sztrádabalesetekről
Török és moldáv rendszámú járművek érintettek az M1-es autópályán történt két péntek hajnali balesetben
Nyolc ember meghalt két balesetben Győr közelében az M1-esen
Robbanás történt a Debreceni Egyetemen, egy ember súlyosan megsérült