Rendkívül szokatlan válaszreakciót adott Bese Gergő szervezete arra, amikor leitatták és elkábították

Bese Gergő
Bese Gergő kormánypárti meleg pap a karkötőivel.

Az RTL Híradó forrásai szerint Bese Gergő hónapokkal ezelőtt maga kereste fel a kalocsa-kecskeméti érseket azzal, hogy kompromittáló felvételek kerülhetnek elő róla. Az atya állítólag azzal védekezett, hogy egy alkalommal úgy leitatták és elkábították, hogy másnap reggel egy padon ébredt fel.

Csakhogy más ember, ha leitatják és elkábítják, jellemzően bódult vagy öntudatlan lesz, végtagjai nem ritkán használhatatlanná válnak. Ezzel szemben Bese atya teste egészen másfajta reakciót adott a helyzetre:

szexelő férfiakat kezdett kamerázni. Többször.

A tévécsatorna riportja szerint ugyanis több videó is eljutott a szerkesztőségükhöz, amelyeken „intim helyzetben férfiak láthatók”, a felvételek készítőjének csuklóján pedig jól kivehetően éppen olyan karkötők vannak, mint amilyeneket a legtöbb róla megjelent fotón Bese Gergő viselt.

Az RTL forrásai szerint a kalocsa-kecskeméti érsek egyébként először megértéséről biztosította Besét, de azt kérte tőle, hogy egy ideig ne vállaljon médiaszerepléseket.

Néhány napja végül felmentették a szolgálat alól, amikor az érsekséghez több olyan videó is eljutott, amelyeken Bese Gergő nem áldozatként, hanem aktív résztvevőként vesz részt homoszexuális aktusokban. Ráadásul ő maga kameráz.

Navracsicsné nyilvános Facebook-kommentben savazza a férjét

Mi történt Orbánnal? Kevesebbért is hívtak már mentőt

Brutális gyilkosság Bácsalmáson: nyílt utcán szúrta le volt párját és saját fiát egy férfi

Hadházy: 800 ezres papucsa van Matolcsy Ádám feleségének

Traktoron ülve hazudozik Orbán, a Pancho Aréna békési gazdája

Bedrogoztak és megerőszakoltak egy fiatal lányt a Balatonnál