Öngyilkos lett egy ember Kelenföld állomáson

sinek-vasut-mav

Vasárnap este a Déli pályaudvarról 20 órakor Szombathelyre elindult Bakony InterCity (IC 918) Budapest-Kelenföld állomáson elütött egy embert, aki a balesetben meghalt – közölte a Mávinform.

A Röviden úgy tudja, az illető öngyilkosság áldozata lett, a tragédia négy vágány forgalmát is érinti.

A helyszínelés befejezéséig Kelenföld állomáson a vonatok a megszokottól eltérő vágányokról indulhatnak, hosszabb ideig várakozhatnak, az állomást érintő vonalakon 15-30 perccel megnőhet a menetidő.

A balesetben érintett Bakony IC pótlására egy motorvonatot állítanak be, ami várhatóan 75 perces késéssel indul Szombathely felé.

Ha te is úgy érzed, hogy segítségre lenne szükséged, hívd a 116-123 ingyenes lelki elsősegély számot és olvasd el ezt az oldalt! Ha másért aggódsz, itt találsz segítséget.

Kisiklott és az árokba dőlt egy vonat Magyarkútnál, 20 fő utazott rajta

Mozgó vonatból ugrott ki egy gyermek, mentőhelikopter vitte el

Lázár János bemondta: visszafordíthatatlanul a megújulás útjára lépett a MÁV-Volán csoport

Kigyulladt a Citadella InterCity mozdonya

Tragédia Balatonfüreden: ketten életüket vesztették egy háztűzben

Tragédia az M43-ason: egy német meghalt, a neki segíteni próbáló román autós súlyosan megsérült