Drogot is árultak a szegedi dj-k, lekapcsolták őket

Őrizetbe vettek a nyomozók két szegedi férfit, akik egy éjszakai hely közönségét látták el metamfetaminnal, miközben dj-ként is szórakoztatták a nagyérdeműt.

A Csongrád-Csanád Vármegyei Rendőr-főkapitányság pénteken a police.hu-n arról írt, hogy a gyanúsítottak lakásán tartott kutatás során 375 darab, pszichoaktív vegyületet tartalmazó tablettát, valamint több mint 230 gramm kábítószergyanús port foglaltak le. Az akció során nemcsak az éjszakai mulatóban dj-ként dolgozó két kábítószer-kereskedőt, hanem ügyfélkörük egy részét is azonosították: három szegedi és egy szentesi férfit is gyanúsítottként hallgattak ki.

A két férfival szemben – őrizetbe vételük mellett – bűnszövetségben elkövetett kábítószer-kereskedelem, ügyfeleikkel szemben kábítószer birtoklása miatt indult büntetőeljárás.

Kollégája halálát okozta egy szegedi kukásautó-sofőr, elítélték
Ütötték-vertek, egyik társukat megölték hajléktalanok Szegeden
Halálos tűz volt Zagyvarékason és Szegeden is
Három férfi négy órán át, felváltva erőszakolt meg egy 18 éves nőt Szegeden
Késsel támadtak Radnai Márkra
El akart szaladni egy rab a veszprémi kórházból