Ismét kigyulladt a lakás, amelyet reggel egyszer már eloltottak Csepelen

csepel-tuz-okf
A kiégett lakás az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság fotóján. Fotó: Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság

Kigyulladt egy lakás Csepelen, a Puli sétányon szombat reggel, a tűzben egy ember meghalt – számoltunk be róla korábban. Délután a Katasztrófavédelem ismét megszólalt az ügyben, mivel

a tűzoltók távozása után az ingatlanban később újra tűz keletkezett.

Kiss Ádám, a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság helyettes szóvivője elmondta, hogy a lakás újra kigyulladt a helyszíni szemle és a tűzoltók helyszínről történő levonulása után. A visszagyulladás körülményeit is vizsgálják a tűzvizsgálati eljárás során – közölte.

Az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság szombat délután annyit közölt, hogy kigyulladt egy társasházi lakás Budapest XXI. kerületében. A fővárosi hivatásos tűzoltók légzésvédelemben oltották el a lángokat. A beavatkozás idejére húsz embernek kellett elhagynia az épületet. A lakók azóta már visszatértek otthonukba – írták.

Holtan találtak egy idős nőt a lakásában

Ketten meghaltak az M3-as autópályán egy súlyos balesetben

Hegyoldalba csapódott egy siklóernyős Csákberénynél

„Miniszterelnök elvtárs, ki kellene már bújni a nők szoknyája mögül”

Súlyos buszbaleset történt hajnalban, sok sérült

Befesti a MÁV a síneket, hogy ne melegedjenek annyira