Húslevest akartak főzni a sérült gólyából Nyírlugoson

golya-nyirlugos

„Lehet, lesz belőle egy húsleves”

– ezt mondta állítólag az a férfi, aki a társával egy sérült gólyát akart ellopni Nyírlugoson.

A Tények riportja szerint a madarat korábban megrázta az áram, ezért nem tudott elrepülni. A gólyatolvajokról videó is készült, ezen hallható, ahogy egy szemtanú vitatkozik a férfivel és a nővel, és azt mondja nekik: hagyják békén a sérült madarat.

A gólya végül a Debreceni Madármentő Állomásra került.

Gyilkossági kísérlettel gyanúsítanak egy nyírlugosi orvvadászt
Brutál hideg volt Nyírlugoson, rekord mínuszról számolt be a meteorológia szolgálat
Szépen telnek a fogdák: újabb fideszest vettek őrizetbe
Szökés miatt körözik a zalai ál-Jézust, aki milliókat csalt ki követőitől
Viszik el a korrupt fideszeseket! Bús Balázs, és még öt ember már őrizetben
Elfogták az Erzsébet hídról pride-zászlókat a Dunába dobó dilist