Gázolt a vonat Albertirsánál

Késnek a vonatok a ceglédi vonalon.

intercity; MÁV; vasút; vonat
Fotó: Facebook/MÁV

Elgázolt a Szegedről Budapestre tartó vonat egy embert Albertirsánál, ezért késnek a vonatok a ceglédi vonalon – közölte a Mávinform szombat este.

Azt írták: a Szegedről a Nyugati pályaudvarra tartó Napfény InterCity Albertirsánál elütött egy embert. A vonat utasait várhatóan átszállítják egy másik vonatra.

A baleseti helyszínelés ideje alatt Ceglédbercel-Cserő és Albertirsa között csak egy vágányon közlekedhetnek a vonatok, ezért szombaton az esti órákban 15-20 perccel meghosszabbodhat a menetidő a Budapest-Cegléd-Szolnok-Debrecen-Nyíregyháza-Záhony vonalon, ami érinti a szegedi Napfény InterCity vonatok közlekedését is – írták.

Legutóbb tegnap gázolt a Keszthelyről a Déli pályaudvarra elindult sebesvonat Balatonfenyves és Fonyód között.

Kisiklott és az árokba dőlt egy vonat Magyarkútnál, 20 fő utazott rajta

Mozgó vonatból ugrott ki egy gyermek, mentőhelikopter vitte el

Lázár János bemondta: visszafordíthatatlanul a megújulás útjára lépett a MÁV-Volán csoport

Kigyulladt a Citadella InterCity mozdonya

Tragédia Balatonfüreden: ketten életüket vesztették egy háztűzben

Tragédia az M43-ason: egy német meghalt, a neki segíteni próbáló román autós súlyosan megsérült