Halálos baleset történt Monor és Gomba között

gomba-baleset
Fotó: Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság

Halálos közúti baleset történt vasárnap délután Monor és Gomba között a 3112-es számú úton, ahol egy személygépkocsi ütközött össze egy járműszerelvénnyel – közölte a Pest Vármegyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense.

Váraljai Anita tájékoztatása szerint a személygépkocsi vezetője a helyszínen életét vesztette, az útszakaszon teljes útlezárás mellett zajlik a helyszínelés.

Lelőttek egy férfit, aki rátámadt a rendőrökre Monoron
Klóros fertőtlenítőt öntött a vendég poharába egy csapos, maradandó fogyatékosságot okozott
Szörnyű eltűnéses ügyet oldottak meg a rendőrök, a legrosszabb igazolódott be
Kukásautó gázolt halálra egy nőt Monoron, vádat emeltek a sofőr ellen
Fejbe lőtt holttestet találtak a Balatonban
Holttestet találtak a tatai Öreg-tóban