Újabb fideszesek estek egymásnak: úgy megfenyegették sajátjai a körmendi polgármesterjelöltet, hogy inkább visszalép az indulástól

belencsak-istvan
Fotó: Facebook/Belencsák István

Alig pár nappal azután, hogy a Fidesz őt nevezte meg körmendi polgármesterjelöltjeként az önkormányzati választáson, Belencsák István visszalép az indulástól – szúrta ki a Nyugat.hu a politikus Facebook-bejegyzésében.

A fideszes azt írja, az elmúlt napokban olyan dolgok történtek, amelyre a legrosszabb rémálmában sem mert gondolni.

Állítása szerint már a pénteki jelöltállító taggyűlés előtt „elképesztő hazugságáradat, fenyegetés és zsarolás érkezett” a „másik oldalról”, de Belencsák szerint később a szintén fideszes Bebes István is „olyan vállalhatatlan, hazugságoktól hemzsegő bejegyzést tett közzé, amely nemcsak a szavazás tisztaságát kérdőjelezte meg, de szembeköpte azt a politikai közösséget is, mely évtizedeken keresztül támogatta”.

„Az elmúlt két napban pedig már attól sem riadtak vissza bizonyos körök, hogy névtelen telefonhívásokkal próbáljanak megfélemlíteni, fenyegetni. Soha nem gondoltam volna, hogy egyszer azoktól az emberektől kell félnie a családomnak, akikkel elméletileg egy hajóban evezünk. Illetve csak hittem, hogy evezünk”

– írja Belencsák István, aki a ciklus végéig még biztosan marad képviselői pozíciójában, a Fidesz szervezetében pedig továbbra is tevékeny szereplő kíván lenni.

Kedves Körmendiek, kedves barátaim!Az elmúlt napokban olyan dolgok történtek, amelyre a legrosszabb rémálmomban sem…

Posted by Belencsák István on Wednesday, February 28, 2024

Behívták a ruszkikat a kampányra: az orosz állami tévé stábja is részt vett a pusztaszabolcsi Lázárinfón

1,7 milliárd forint ellopásával vádolják a győri Fideszt, már a rendőrség is nyomoz

Elfogták Orbán emberét, aki késeléssel fenyegette a Tisza önkénteseit; vizsgálják, hogy be volt-e drogozva

Baptista fenntartású szakiskolában dolgozik az a férfi, aki baltával támadt a Tisza aktivistáira

Nagyot rúgkapált Orbán még utoljára, Magyar Péter néhány mondatban elintézte

Melegeknek hirdeti magát a szálloda, ahonnan Nagy Mártonék elrohantak, miután rájuk találtak az újságírók