Gyilkossággal gyanúsítanak egy Pápa környéki nőt, az udvaron találták meg a csecsemője holttestét

rendőrség
Fotó: police.hu

Emberöléssel gyanúsít a rendőrség egy 28 éves nőt, aki megszülte, majd magára hagyta gyermekét egy Pápa környéki kistelepülésen még a múlt hónapban.

A Veszprém Vármegyei Rendőr-főkapitányság csütörtökön arról tájékoztatott, a nő tavaly december végén otthonában szülte meg, majd magára hagyta gyermekét.

A rendőrök a családi ház udvarának hátsó részében találtak rá az újszülött holttestére.

A nyomozók a 28 éves nőt – őrizetbe vétele mellett – emberölés miatt gyanúsítottként hallgatták ki, és kezdeményezték letartóztatását.

Az MTI információi szerint a bűnügy a Veszprém megyei Lovászpatonán történt.

Megöltek egy nőt a III. kerületben
Megkéselte haragosát egy zagyvarékási nő
Dédunokája ölhetett meg egy idős nőt a Józsefvárosban
Házkutatást tartottak Bede Zsoltnál, Orbán kedvenc médiatahójánál
Magyar Péter vizsgálatot rendelt el Orbánék ukrán pénzszállító-rablása ügyében
Emberölés miatt keres a rendőrség egy 18 éves fiút