Meggyilkoltak egy idős nőt a tévéjéért Jánoshalmán

rendőrautó, rendőrség

Holtan talált egy idős nőt a szomszédja a Bács-Kiskun megyei Jánoshalmán vasárnap hajnalban, egy férfit, akit emberöléssel gyanúsítanak az ügyben, őrizetbe vettek.

A rendőrség hétfői közlése szerint a helyszíni és halottszemle során kiderült, hogy a holttest fején található sérülések bántalmazásból származnak.

A tetthelyen talált bizonyítékok alapján a gyanú egy 23 éves férfira terelődött, aki feltehetően betört az idős asszonyhoz, és amikor az tetten érte, bántalmazta, majd magával vitte az áldozat tévéjét. A rendőrök három órán belül elfogták az emberölés gyanúsítottját, akinél a házkutatás során megtalálták az eltulajdonított készüléket is.

A férfit őrizetbe vették és kezdeményezték a letartóztatását.

Horrortanya Bács-Kiskunban: éveken át moslékon, birkatápon tartotta idős juhászait egy gazdálkodó
Brutális baleset Jánoshalmánál, meghalt egy 14 éves lány
Fának ütközött, majd égő autójában halt meg egy sofőr Jánoshalmánál
Szépen telnek a fogdák: újabb fideszest vettek őrizetbe
Szökés miatt körözik a zalai ál-Jézust, aki milliókat csalt ki követőitől
Viszik el a korrupt fideszeseket! Bús Balázs, és még öt ember már őrizetben