Megölte a testvérét, majd öngyilkos lett egy szegedi férfi

rendőrség

Megölte a testvérét, majd öngyilkos lett egy szegedi férfi – közölte a Csongrád-Csanád Vármegyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon vasárnap.

Azt írták, emberölés bűntettének megalapozott gyanúja miatt indult eljárás ismeretlen tettes ellen.

Vasárnap kora délután érkezett bejelentés, hogy szombaton késő este Szegeden egy férfi meggyilkolta a vele együtt lakó testvérét, majd magával is végzett. A rendőrök a helyszínre érve megállapították, hogy a bejelentés valós, a lakásban két férfi holttestére bukkantak.

Kollégája halálát okozta egy szegedi kukásautó-sofőr, elítélték
Ütötték-vertek, egyik társukat megölték hajléktalanok Szegeden
Halálos tűz volt Zagyvarékason és Szegeden is
Három férfi négy órán át, felváltva erőszakolt meg egy 18 éves nőt Szegeden
Eljárást indított a rendőrség a zászlókat a Dunába dobó hülyegyerekek ellen
Letartóztatták Fonyód volt fideszes polgármesterét, súlyos részletek derültek ki