Novák Katalin fogadta Orbán Viktort a Sándor-palotában

A fideszes államfő és a fideszes kormányfő megbeszélték, hogy a béke a legfontosabb.

Novák Katalin
Fotó: Facebook/Novák Katalin

Novák Katalin fideszes köztársasági elnök a Sándor-palotában fogadta hétfőn Orbán Viktor miniszterelnököt, aki az Európai Tanács március 23-i üléséről adott tájékoztatást.

A Sándor-palota kommunikációs igazgatóságának közlése szerint az államfő „kiemelt figyelmet fordít Magyarország európai és nemzetközi kapcsolatrendszerének erősítésére”, ennek keretében kapott tájékoztatást a miniszterelnöktől az európai állam és kormányfők múlt heti üléséről, amelyen az Ukrajnában dúló háború volt az egyik legfontosabb téma.

„Az államfő és a miniszterelnök egyetértettek, hogy Magyarország legfontosabb érdeke a mielőbbi béke”

– olvasható a nyilvánvaló a közleményben.

Megállapodtak abban, hogy a jövőben rendszeresen beszámol a miniszterelnök a Európai Tanácson történtekről.

Orbán Viktor kedvenc újságja: „Gyere le te faszszopó hazaáruló, szétbasszuk a fejedet!!!”
Török Gábor: Orbán Viktor és Magyar Péter között egyre jobban kirajzolódik egy fontos különbség
Mire készül? Az orosz nagykövetség mellett fotózták le Orbán Viktort
Magyar Péter: dől a dominó
Kunhalmi Ágnes nekiment a kormánynak: Soha többé nem indulhatok választáson a saját hazámban?
Karácsony is gyorsan bejelentette, hogy kitakarítja „a maffiaként működő alvállalkozói hálózatokat” Budapestről