Ketten meghaltak egy kigyulladt faházban Tatabányán

Két ember meghalt egy faházban, amely kigyulladt Tatabányán pénteken – tájékoztatta az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság helyettes szóvivője az MTI-t.

Dóka Imre közleményében azt írta: az 1-es út közelében lévő Szőlőhegy úton álló 16 négyzetméteres faház péntek délelőtt kapott lángra. A város hivatásos tűzoltói rövid időn belül a helyszínre érkeztek, ők találtak rá oltás közben két emberre, akiknek az életét már nem lehetett megmenteni.

Második világháborús gránátok kerültek elő Tatabánya és Tarján között
Piszkavassal verte halálra ágyban fekvő anyósát egy nő
Évekig tartó bujkálás után került elő a veszélyes bűnöző
Bombariadó volt egy tatabányai bevásárlóközpontban
Meghalt a székesfehérvári házomlás sérültje
Összeomlott egy négyemeletes épület Székesfehérváron, egy ember a romok alatt rekedt