Megkéselte iskolatársát egy 16 éves lány Debrecenben

Életveszélyt okozó testi sértés bűntett miatt büntetőeljárás indult egy 16 éves lány ellen, aki szerdán megszúrta iskolatársát Debrecenben.

A Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság csütörtökön azt közölte, a két lány a Sinai Miklós utcában verekedett össze szerda délután, egyikük késsel életveszélyes sérülést okozott társának.

A debreceni rendőrök a helyszínen elfogták a késsel támadó lányt.

Az adatok alapján a lányok konfliktusa mögött féltékenység állt.

Betelt a pohár a fideszes városvezetőnél, büntetőfeljelentést tesz
Hangfelvétel: választási csaláson kapták a Fidesz két képviselőjelöltjét
Súlyos baleset történt a debreceni akkumulátorgyár építkezésén
Elítélték a fideszest, aki kalapáccsal támadt rá a Tisza Párt önkénteseire
Eljárást indított a rendőrség a zászlókat a Dunába dobó hülyegyerekek ellen
Letartóztatták Fonyód volt fideszes polgármesterét, súlyos részletek derültek ki