Verekedésig fajult a vita a Debrecenbe tervezett környezetkárosító gyár közmeghallgatásán

Sajnos nem jó helyre ment a pofon, a nő éppen csak azt akarta, hogy hallgassák meg egymást.

debrecen-kozmeghallgatas
Részlet a Magyar Hang videójából.

Tettlegességig fajult a környezetkárosító kínai akkumulátorgyárról tartott közmeghallgatás pénteken Debrecenben: a bekiabálásokkal, skandálással, tapssal többször megzavart rendezvény negyedik órájában egy feldühödött férfi arcul ütött egy asszonyt, aki épp azt kiabálta, hogy hallgassák meg egymást.

A dulakodás után az asszonyt az egészségügyiek látták el, a férfit a biztonsági szolgálat kivezette és átadták a rendőrségnek.

Ezen a videón 0:18-tól látható a jelenet:

A több mint hat órán át tartó közmeghallgatás egyébként teljesen normálisan, világos, korrekt helyzetértékeléssel indult: lehazaárulózták Rácz Róbertet, a Hajdú-Bihar vármegyei „főispánt”, de azért csak őt, mert a fideszes polgármester meg sem jelent a városa lakóit érintő rendezvényen. Minderről itt írtunk korábban.

Kigyulladt egy mozdony Debrecenben – videón a MÁV legújabb teljesítménye

Ez már az előjáték? Oroszokkal együtt koszorúztak a fideszesek Debrecenben

Bezuhant az akkugyártás, szenved az ipar – újabb számadatok a „repülőrajtról”